Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

                                                  Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat için çeşitli firmalara ulaşmış ve hiç birinde aradığınız ilgi ve alakayı bulamamış olabilirsiniz. Hatta iş başlangıcında sizinle ilgileniyormuş gibi görünen firmalar iş devamı ve sonunda karşılaşmayı ummadığınız gerçek yüzlerini göstererek sizden ekstra ücret talep etmiş veya eşyalarınıza taşıma sırasında zarar vermiş olabilirler. Neler yaşadığınızı ve nakliye firmalarına karşı neler hissettiğinizi çok iyi biliyoruz. Bizler Bektaşoğlu Nakliyat olarak nakliye sektöründe 10 yılı geride bıraktık. Geçen zaman içinde edindiğimiz deneyim ve iş disiplini ile ardımızda yüzlerce mutlu müşteri bıraktık.

Bizler sektörde yeni değil sektöre yenilik getiren bir firmayız, alanında uzman çalışma arkadaşlarımızı sürekli hizmet içi uygulamalarla eğitiyor zamanın gerektirdiği şekilde sürekli güncellediğimiz ekipmanlarımızın kullanımı ve bakımı ile ilgili pratikler yaptırıyoruz. Sürekli çalışmaya hazır ve nerede ne yapacağını çok iyi bilen bir teknik ekibimiz var. Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız kendi bünyemizde hizmet veren sigortalı çalışma arkadaşlarımızdır. İşine ve kendisine saygılı bir firma olmanın verdiği özgüven ile diyebiliriz ki nakliye sektöründe bayrağı elinde tutan ender firmalardan biriyiz.

İstanbul Sancaktepe ve diğer tüm ilçelerimizde aynı kalite standartlarında hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sancaktepe evden eve nakliyat konusunda her zaman en çok tercih edilen ve güvenilen marka olduk. Bunu müşterilerimizden gelen olumlu dönütlere ve bizi tavsiye etmelerine borçluyuz. Vermiş olduğumuz hizmetler evden eve nakliyat ile sınırlı olmayıp; asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat, ofis taşımacılığı, nakliye ambalajlama, eşya depolama hizmeti, şehirlerarası nakliyat, sigortalı nakliyat alanlarında da siz değerli müşterilerimizin yardımına koşuyoruz.

Bizlerden eşya nakil işlemi için yardım talep ettiğinizde, personelimiz evinize gelerek eşyanın kırılganlık yapısı, boyutu, demontaja yatkınlığı, bulunduğu kat sayısı vs gibi işlemler sonrası size uygun olan en iyi fiyatı belirleyecekler ve eşyalarınız güvenle paketlenerek tabanı halı ile kaplı kapalı kasa nakliye aracımıza yükleyecekler.

Sancaktepe evden eve nakliyat çözümleri için bizi tercih etmek isterseniz iletişim bölümümüz, nakliye talep formu veya canlı destek hattından bize ulaşabilir güvenli ve hızlı taşımacılığın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir