Evden Eve Nakliyat

              EVDEN  EVE  NAKLİYAT

Firmamız nakliyat hizmetinde kalitesini kanıtlamış ve en çok tercih edilen markalar arasındaki yerini de almıştır. Evden eve nakliyat konusunda özellikle İstanbul’da ilk başvuru adresi olarak gösterilmiş olan Bektaşoğlu Nakliyat belirtmiş olduğunuz adresten alacağı eşyalarınızı güvenliği sağlanmış bir vaziyette tam zamanlı olarak yeni adresine ulaştıracaktır. Nakliyat talebiniz firmamıza ulaşması halinde belirtmiş olduğunuz adrese gelen ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz mekan içerisinde ayrıntılı bir çalışma yaparak gerekli olan her türlü bilgileri de size sunacaktır. Evden eve nakliyat riskli bir konudur bunun içinde riskleri en aza indirecek olan firmaları tercih etmeniz gereklidir. Biz Bektaşoğlu Nakliyat olarak deneyimli ve profesyonel ekiplerimizle birlikte size bu hizmeti sağlayabiliriz. Bu zamana kadar verdiğimiz tüm nakliyat hizmetinde gerekli olan tecrübeyi kazanmış ve her taşımamızda da müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmışızdır. Sizden teslim aldığımız her türlü eşyanıza gözümüz gibi bakıp nakliyat sırasında da sıfır sorunsuz bir şekilde çalışırız.

Hizmet kalitemiz 10 yıldır eksilmeden her zaman üzerine koyarak devam artmaktadır.

Evden eve nakliyat sırasında eşyalarınız evinizden uzman çalışanlarımız tarafından alınır. Ancak eşyalarınız taşıma sürecine geçmeden önce doğru bir paketlemeyle birlikte muhafaza altına alınır. Paketlemenin en iyi şekilde yapılması eşyanın güvenli bir yolculuk geçirmesi adına önemli bir ayrıntıdır. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız yoğun trafik dar sokaklar ve çukurlar eşyanın yolculuk sırasında zarar görmesine neden olabilir. Biz bunun için kullanmış olduğumuz her aracımızın yüksek model ve konforlu olmasını tercih ederiz. Araç içerisinde kırılma ihtimali yüksek olan her türlü eşya bulundukları yere sabitlenir.  Çarpma ve düşme gibi durumlara karşı koruma altına alınır. Bektaşoğlu nakliyat olarak bizler taşıma sırasında eşyanızın güvenliği adına her türlü önlemi alırız.

Güvenli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden Eve Nakliyat işlemi sırasında yukarıda da belirttiğimiz gibi paketlemeye özen gösterdiğimizden  eşyalarınız  teslime kadar hiçbir şekilde zarar görmeyecektir. Yolculuğun güvenli ve sıkıntısız geçmesi için her türlü önlemler alınır ve maddi zarara düşmenize izin verilmez.

Her türlü sorunlardan ve yaşanabilecek olumsuzluklardan uzak durmak ve eşyalarınızın konforlu bir şekilde yeni adresine taşınmasını sağlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?