Tuzla Asansörlü Nakliyat

TEPEÖREN EVDEN EVE NAKLİYAT İLE KOLAYCA TAŞININ
Tepeören Evden Eve Nakliyat
Ekim 30, 2018
mimarsinan Evden Eve Nakliyat güvenilir ve profesyonel kadrosu ile eşyalarınızın sağlıklı bir biçimde taşınmasına yardımcı olurken sizinde stressiz bir taşınma eylemi gerçekleştimenize yardımcı olur.
Mimarsinan Evden Eve Nakliyat
Nisan 26, 2019

Tuzla Asansörlü Nakliyat

Akfırat evden eve nakliyat ile rahat bir taşınma işleminin ayrıcalığına varın .

Tuzla Asansörlü Nakliyat ile sizlere her daim ayrıcalıklı sistemde kaliteli taşınma çözümleri ile eşyalarınızın sorunsuz taşınması için kaliteli çözümler sağlıyor olacağız.

 Tuzla Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Tuzla asansörlü nakliyat işi alanında uzman kadromuz önderliğinde sunduğumuz nakliye hizmetine kıyasla nadir olarak tercih edilir. Taşınmaya elverişli olmayan bina yapılarında en çok, eşyanın taşınırken zarar görme riski baz alındığında tercih edilen taşınma işlemidir. Yüksek katlı binalara, giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu asansörlü nakliyat seçeneğidir.  Eğer evinizde asansör yoksa bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyorsa, 4. kattan daha üste tanışacaksanız asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bu kararı nakliyat firmanız ile beraber istişare ile vermenizi öneriyoruz.

Evinizin konumu ve eşyanın taşınacağı balkon, pencerelerin uygunluğu önemlidir. Modüler asansörün kurulması için bina çevresinin uygun olması gerekmektedir. Bazen evin önünde bulunan bir ağaç bile veya evinizin bulunduğu sokaktaki trafik akışı asansör kurulmasını engellemektedir. Taşınacağınız eve asansör kurulabilir mi? Bu sorunun cevabına evinizin ve sokağın resimlerini çekerek nakliyat firmanız ile paylaşırsanız öğrenebilirsiniz. Bu önlemleri almadan asansör evinizin kapısına kadar gelip kurulamayacağı anlaşıldığında geri gittiğinde bile size bir maliyet oluşturacaktır. Bu ekstra maliyetler için önlem almayı ihmal etmeyin.

Nakliyat asansörleri genellikle balkon veya çift açılır pencerelere son zamanlarda yaygınlaşan fransız balkonlara kuruluyor. Eğer asansör balkona kurulduysa balkon kapınızdan geçebilen tüm eşyalar asansör ile taşınabilir.Eğer balkon kapınız plastik doğrama (pimapen) ise asansör ile taşınması gereken beyaz eşyalar, koltuk takımınız bu kapıdan büyük olasılıkla geçmeyecektir. Bu eşyalar yine merdivenler kullanılarak taşınacaktır. Evinizde fransız balkon var veya pencerenin her iki kanadı da açılıyorsa muhtemelen tüm eşyalarınız asansörle evinize taşınacaktır.Bazen eşyaların taşınması için evde bulunan bir pencere taşınma sonuna kadar sökülüp taşınma bittikten sonra tekrar takılabiliyor. Bu seçeneklerinde olduğunu unutmayın. Eşyalarınızın asansörle taşınmasını istiyorsanız bu ihtimalleri de değerlendirin.

Tuzla Asansörlü Nakliyat

Bektaşoğlu Evden Eve Nakliyat olarak Tuzla Asansörlü Nakliyat alanında en çok tercih edilen en kaliteli Asansörlü taşıma nakliyat çözümleri sunuyoruz. Eşyalarınızın asansörlü nakliye hizmeti kapsamında taşınması ve bu işlem ile yeni adresinize teslim edilme işlemi tamamen firmamız güvencesinde sizlere sunulacaktır.

Evden eve nakliyat sektörü; eşyalarınızın sistemli, düzenli taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir. Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerden dolayı taşınmak zorunda olduğunuz için  evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevki vb. özellikler göz önüne alınarak  uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

İstanbul evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu full+full donanım , iş takip yöntemi, profesyonel stili ile başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firmasıdır.

Tuzla Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Konusunda herkesin, fiyat anlamında çok yüksek olduğuna dair ön yargıları bulunmaktadır. Normal taşıma hizmetine kıyasla pek bir fiyat farkı olmayan bu nakliye hizmetini pahalıdır ön yargısı ile almamanız gereksizdir. Tuzla Asansörlü Evden Eve Nakliyat ile sizlere her daim ayrıcalıklı sistemde kaliteli taşınma çözümleri ile eşyalarınızın sorunsuz taşınması için kaliteli çözümler sağlıyor olacağız. Uygun fiyat politikamız ile bütçenizi zorlamayan rakamlarda,eşyalarınızı sigortalı şekilde; Tuzla Asansörlü Evden Eve Nakliyat ile en sağlıklı sistemde taşıyor olacağız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir