Tuzla Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat müşteri menuniyetine önem veren eşyalarınızı güvenle taşımaya yardımcı olan bir firmadır.
Şile Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018
Ümraniye evden eve nakliyat tecrübeli kadrosu ve profesyonel güvenlir hizmet kalitesi ile taşınma eyleminizi gerçekleştirir
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Bektaşoğlu Tuzla Evden Eve Nakliyat ile eşyalarınızı güvenilir ve profesyonel hizmet kalitesiyle taşıyın.

Tuzla Evden Eve Nakliyat güvenilir ve profesyonel hizmetiyle rahat bir taşınma sunar.

                   Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve  Nakliyat  ile taşınmanın keyfini süreceksiniz. Şehir değiştirmek ilk başta kulağa heyecan verici gibi gelebilir. Ancak yeni taşınacağınız şehir ile ilgili kafanızdaki soru işaretleri bir yana nakliye için seçeceğiniz firmanın belirlenmesi de sizi epey yoracaktır. Ev taşıma işlemi başlı başına zor bir durumdur. Bu işlemi kabiliyetsiz ve iş disiplini olmayan sözde firmalar ile yapmaya çalışmak ekstra zor bir durum oluşturabilmektedir. Eşya taşıma işleminin sektör haline geldiği günden bu yana pek çok oluşum zuhur etmiş ve eşya nakil işlemi gerçekleştirmek isteyen insanları maalesef mağdur etmişlerdir. Dolayısı ile insanımızın nakliye firmalarına karşı ister istemez bir ön yargısı oluşmaktadır.

Biz Tuzla Evden Eve  Nakliyat , olarak aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap olarak faaliyet gösteriyoruz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Bektaşoğlu Evden Eve Nakliyat olarak 10 yılı aşkın süredir alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve teknolojinin son harikası ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul ve tüm ilçelerinde aynı kalitede profesyonel hizmet veriyoruz.  Tuzla evden eve nakliyat  en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Bu başarımızı geçmişte profesyonel olarak teslim ettiğimiz işlere ve sonuç itibari ile mutlu müşterilerimize borçluyuz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat  ofis nakliyatı, eşya depolama, nakliyat paketleme, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat vb. siz değerli  müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Teknik personelimiz anlaşma sağlandığı takdirde evinize gelerek eşyalarınızın genel durumu hakkında bilgi edinirler. Bulunduğunuz kat sayısı, eşya miktarı ve eşyalarınızın boyutları ile yapısı hakkında fikir edindikten sonra sizlere uygun olan en iyi fiyatı vermekteyiz. Eşyalarınızı anlaşma sonrası kırılma, çizilme ve kirlenmelere karşı özel ambalajlar ile paketleyerek kapalı kasa aracımıza taşımaktayız. Aracımızın tabanı halı ile kaplı olduğu için nakliye sırasında eşyalarınıza gelebilecek zarar minimuma indirilmektedir.

Tuzla evden eve nakliyat bizlere iletişim bölümündeki numaralar yardımı ile ulaşabilirsiniz. Canlı destek hattımız veya nakliye talep formu yardımı ile de bize taleplerinizi iletebilirsiniz.Eşyalarınızı tecrübeli ve güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız bir tık uzağınızda olduğumuzu unutmayın.

 

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Yapılan Bölgeler

  • Aydınlı
  • Üsküdar
  • Ümraniye
  • Tuzla

 

Tuzla Hakkında

İstanbul’un Anadolu yakasındaki son ilçedir. Marmara Bölgesinde Kocaeli Yarımadasının güneybatısında bulunmaktadır. İstanbul’un tersaneler bölgesi Tuzla’dadır . Kuzeyinde ve batısında Pendik İlçesi, doğusunda Gebze İlçesi (Kocaeli) güneyinde Marmara Denizi bulunmaktadır.  Tuzla, 1992 yılında ilçe olmuştur ve Yüz ölçümü 86 kilometrekaredir. Tuzla’nın bu değerli konumundan dolayı nakliyat çok önem kazanmaktadır. Bektaşoğlu Evden Eve Nakliyat  olarak  Tuzla Bölgesinde Evden Eve Nakliyat konusundan uzmanlaşmıştır . Tuzla bölgesi ile ilgili bilgileri buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

Bektaşoğlu Evden Eve Nakliyat

Ücretsiz Ekspertiz

Şehir içi Şehirler Arası Taşıma

Sigortalı Garantili Taşımacılık

Asansörlü Taşıma

Anahtar Teslim Taşıma

Ev Ofis Fuar Fabrika Okul Tekstil Taşıma

Kiralık Kamyon Hizmeti

Kiralık Asansör Hizmeti

Bektaşoğlu Evden Eve Nakliyat  Tuzla Bölgesinde Ev Ofis Taşımacılık ve Taşıma Hizmetleri Vermekte Olup Şirketimiz Her zaman Kaliteli Güvenilir ve Teknolojik Çalışmalar Yapmaktadır.

Ambalaj kolaylaştıracak 7 ipucu

Harekete geçmeye hazırsın, ama eşyaların suratına bakıyor, sessizce alay ediyor. Tüm eşyalarını toparlamak göz korkutucu bir iştir, ancak paketlemeyi kolaylaştırmanın birçok yolu vardır.

Taşıma için Paketleme İpuçları

Bu yedi kolay ipucu,işlemlere hazır olmanızı sağlayacak.

1. Erteleme

Erteleme. Bu yeterince basit görünüyor, ancak başlamak zor olabilir. Hareketinizden birkaç hafta önce, günde birkaç kutu paketlemeye başlayın. Günlük yaşamınız için en az gerekli olan öğelerle başlayın. Kendinizi hızlandırırsanız, daha organize olacaksınız ve iş çok zor olmayacak. Başlamayı bekleyerek paketleme işlemini kolaylaştırın.

2. Odaya oda paketi

Bir kerede bir odanın bir alanına odaklanın ve farklı odalardan gelen öğeleri tek bir kutuda karıştırmayın. Minyatür bibloların ve küçük parçaların kaybolmasını veya yanlışlıkla ambalaj kağıdına atılmasını önlemek için bunları parlak renkli kağıt mendil içine sarın.

3. Ambalaj Etiketleri

Açıkça etiketleyin. Her kutunun üstüne ve yanına, içeriğin ve oda adının genel bir tanımını yazın. Her oda için size ve ev sahiplerinize daha fazla netlik kazandıracak farklı renkli kalemler kullanın.

4. Ambalaj Kağıdı kullanın

Temiz kal. Gazete ile ambalaj olacaksa, eşyalarınızın üzeri mürekkep olabilir. Tüm öğeleri sarmak için beyaz ambalaj kağıdı kullanın.

5. Hareketli Kutular ile Stick

Taşımak için özel tasarlanmış kutuları kullanın . Marketten  alınan kutular her zaman temiz değildir ve içine koyacağınız eşyaların ağırlığını taşımayabilir. Ek olarak, değişen kutu boyutları yüklenmeyi zorlaştırabilir.

6. Neyi toplayamadığınızı bilin

Neyi toplayamayacağını bil. Bazı yaygın ev eşyaları, tehlikeli oldukları için gönderilemez. Yasanın yanlış tarafına geçmeyin.

7. Değerli eşyalarınızı taşıma

Her şeyi kutulama. Kişisel olarak  önemli belgeleri, yasal belgeleri (irade, pasaport vb.) Ve değerli eşyaları taşımalısınız. Paketlenmesi gerekmediğine karar vererek paketleme işlemini kolaylaştırın.

 

Tuzla Evden Eve Taşımacılık, Tuzla Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Tuzla Asansörlü Nakliyat,Tuzla Nakliyat Firmaları, Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları, Tuzla Nakliyat gibi konular ilginizi çekebilir.

Bektaşoğlu Evden Eve  Nakliyat Ulaştırma Bakanlığı Tarafından Verilmiş  Olan K3 Taşıma Yetki Belgesine Sahiptir.

Kara yolu Taşıma Yönetmenliğin 2006 Yılında  Resmi Gazetede Yürürlüğe Girmiştir.

Bektaşoğlu Nakliyat Bütün Belgeleriyle Son Teknoloji  Araçlarıyla  Nakliyat Taleplerinize Cevap Vermektedir.

K3 Yetki Belgesi Alma Şartları

K3 Yetki Belgesi kimlere verilir ?

K3 Yetki Belgesi alan gerçek ve tüzel kişiler yurtiçinde taşınma eşyası taşımacılığı yapabilirler.

K3 Yetki Belgesi Fiyatı (ücreti)

6186 TL

K3 Yetki Belgesi Yenileme Fiyatı (ücreti)

927.9 TL (K3 Yetki Belgesi Yenileme Ücreti; K3 Yetki Belgesi Ücretinin Yüzde 15 oranındadır !)

K3 Yetki Belgesi Asgari Araç Kapasite Şartı

2 birim araç/35 ton

K3 Yetki Belgesi Araç Kiralama Oranı Şartı

Yok

K3 Yetki Belgesi Sermaye Şartı

Aranmaz

K3 Yetki Belgesi Araç Yaşı Şartı

Yaş şartı aranmaz

K3 Yetki Belgesi Alan / Depo (Merkez) Şartı

Bir büro/ofis kullanım hakkına sahip olmak

K3 Yetki Belgesi Alan / Depo (Şube) Şartı

Yok

K3 Yetki Belgesi İzin Durumu Şartı

Yok

K3 Yetki Belgesi Mesleki Yeterlilik Şartı

ODY4 belgeli en az 1 yönetici

K3 Yetki Belgesi Dağıtım Elemanı Şartı

Yok

K3 Yetki Belgesi Sözleşme Yapma Şartı

Yok

K3 Yetki Belgesi Belge Özel Notu

Yok

K3 Yetki Belgesi Kapsamı

Yurtiçi Ticari Taşınma Eşyası Taşımacılığı

K3 Yetki Belgesi ile ilgili Kurallar

Yok

K3 Yetki Belgesi ile ilgili diğer Açıklamalar

Yok

1 Comment

  1. Merve dedi ki:

    Merhaba, 1 ay önce taşınmaya işlemi için Bektaşoğlu Evden Eve Nakliyat firması anlaştık ve hizmetlerinden çok memnun kaldım Eşyalarımı hassasiyetle taşıdılar çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir