Depolama

İstanbul evden eve nakliyat firması olan Bektaşoğlu nakliyat yalnız İstanbul değil Türkiye’nin pek çok şehrine nakliyat hizmeti vermektedir. Firmamız evden eve nakliyat konusunda tecrübe sahibidir ancak yalnız bununla yetinmeyerek hizmet çeşitliliğini de olabildiğince genişletmiştir. Bir nakliyat firmasının her işi yapabilmesi mümkün değildir. Çünkü bu deneyimin yanı sıra profesyonellik gerektiren bir husustur. Bu işi yapan firmanın kurumsal olması ilk adımdır. Kurumsal yapıya sahip olan firmalar nakliyat konusunda neler yapması gerektiğini bildiği için sürecin daha kontrollü bir şekilde geçmesini de sağlayacaktır. Firmamız parça eşya taşımacılığından tutun da depolama hizmetine varıncaya kadar pek çok alanda söz sahibidir.

Nakliyat hizmetinde almış olduğunuz hizmet ve hizmetin kalitesi ne kadar başarılı olabilirse insanların yani müşterilerinizin size olan güveni de aynı şekilde artmış olacaktır. Biz hizmet kalitemizi artırmanın yanı sıra sürekli olarak kendimizi de geliştirmeye devam ederiz. Bu araçlarımızın konforu da dahil olmak üzere firma bünyesinde üst seviye teknolojiye sahip olmasını amaçlamıştır. Bektaşoğlu nakliyat taşımacılık hizmeti verirken tek amaç olarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemiş ve bugüne kadar yaptığı her nakliyat ve depolama hizmetinde bunu başarmıştır. İstanbul’da depolama konusunda başarılı bir firmaya ihtiyacınızın olması durumunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Akıllı Depolama

Firma olarak depolama işlemlerinde akıllı sistemleri kullanırız ve depomuzda bulunan tüm eşyalar ayrı ayrı listelendikten sonra bilgisayarlı ortamlarda kayıt altına alınır. Depomuzda bulunan eşyaların tamamı birbirinden ayrı yerlerde muhafaza edilir bunun içinde eşyaların birbirine karışma olasılığı ortadan kaldırılmıştır. Depomuz 7/24 güvenlik kameraları ve görevlileri tarafından korunmaktadır. Bunun içinde eşyaların çalınması ya da zarar görmesi mümkün olmayacaktır. Firma olarak yola çıktığımız süre içinde her zaman en iyisini ve en kalitelisini siz değerli müşterilerimize sunduk. Bu başarımız ise müşteri memnuniyetini beraberinde getirmiştir.

Depolarımız sürekli olarak kontrol halindedir ve nem rutubet gibi durumlara karşın koruma altındadır. Siz en iyi ortamlarda eşyalarınızı muhafaza etmek istediğiniz de bizimle iletişime geçmeniz yeteli olacaktır. sitemiz üzerinden müşteri destek hattımızı aramanız ya da mail ile bize ulaşmanız halinde ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz adresinize gelerek yerinde bir tespit gerçekleştirecektir.

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?