İstasyon evden eve nakliyat

İçmeler evden eve nakliyat hizmetlerimizle müşterilerimize profesyonel hızlı güvenilir nakliyat çözümleri üretmekteyiz
İçmeler Evden Eve Nakliyat
Nisan 26, 2019
evliyaçelebi evden eve nakliyat güvenilir hizmet kalitesi ve uzman kadrosu ile kolay bir taşınma eylemi gerçekleştirmenizi sağlar
Evliya Çelebi Evden Eve Nakliyat
Nisan 29, 2019

İstasyon evden eve nakliyat

gebze evden eve nakliyat sizlere stressiz bir taşınma hizmeti sunar.

gebze evden eve nakliyat ile eşyalarınızı güvenle taşıyın

               İstasyon Evden Eve Nakliyat

    İstasyon evden eve nakliyat firmamız güçlü ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin taşıma işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeye hazırız. Sürekli güven garantisini veren firmamız , eşyalarınızın güvenliğini % 100 sağlar.

Bektaşoğlu Nakliyat olarak  parça eşya taşımacılığını uzman  personelimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz. Bektaşoğlu Evden Eve Nakliyat olarak 10 yılı aşkın süredir alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve teknolojinin son harikası ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul ve tüm ilçelerinde aynı kalitede profesyonel hizmet veriyoruz.

İstasyon Evden Eve Nakliyat

Bektaşoğlu Nakliyat profosyonel ekibi , son teknolojik  teçhizatları ile evden eve nakliye hizmetine uygun araçlar kullanmaktadır.  Evden eve nakliyat ambalaj malzemelerimizle kaliteli ve en uygun fiyatlarla ev taşıma konusunda çözüm ortağınızdır.

Bektaşoğlu Nakliyat Tuzla  ilçesinin tüm semt, mahalle ve sokaklarında evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. İstasyon Caddesinden  İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine şehir içi evden eve nakliyat ve  tüm Türkiye’ye şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Taşımanın gerçekleşeceği adreste kurulum montaj yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.Bünyemizde bulunan uzman kadromuz profesyonel taşıma personelimiz  ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Taşıma için gerekli olan ebatta araç, eleman ve malzeme tarafımızca bulundurulur. Eşyaların cinsine göre paketlenmesi, nakliyatı, yeni yerde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi, marangozumuz tarafından demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmesi, bütün bu işlemler deneyimli personelimiz tarafından itinali bir biçimde yapılır.

Evden Eve Taşımacılıkta en mühim işlem paketlemedir. Paketlemede kullanılacak malzemenin kalitesi ve eşyaların cinslerine uygun olarak paketlenmeleri hasarsız taşımanın ilk kuralıdır.

Büyük parça eşyaların paketlenmesinde kraft baloncuklu naylon adını verdiğimiz özel malzememizden kullanılır. Hiçbir biçim de battaniye ile sarma işlemi uygulanmaz.

Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılır.

Vazo, porselen, tabak gibi kırılacaklar öncelikle beyaz kağıda sarılır, daha sonra özel mukavva kutulara istiflenir. Baloncuklu naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarmalanır.

Cam eşyalarınız tercihiniz yönünde beyaz cam kağıtları ile sarılır. Mermer, büyük cam ve ayna gibi eşyalar için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar için de özel yöntem ambalajlama yapılır.

İstasyon evden eve nakliyat bizlere iletişim bölümündeki numaralar yardımı ile ulaşabilirsiniz. Canlı destek hattımız veya nakliye talep formu yardımı ile de bize taleplerinizi iletebilirsiniz. Eşyalarınızı tecrübeli ve güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız bir tık uzağınızda olduğumuzu unutmayın.

Comments are closed.

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?