Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018
Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

                                                    Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörü zaman içinde farklı hizmet yelpazelerini bünyesine katarak zamanın ve müşterinin talepleri doğrultusunda büyük bir ivme kazanmıştır. Nakliye işlemi eskiden eşya sahibinin şahsi çabaları ile yapılmaktaydı bu işlem çok eşyalı kalabalık ailelerde büyük bir problem oluştururken tek kişi yaşayan bireyler daha az bir çaba ile bu işlemi gerçekleştirebilmekteydiler. Ancak her iki durumda da eşyaların paketlenmesi gibi nakliye sırasında dikkat edilmesi gereken bazı genel kurallara uyulmadığından eşya nakil işlemi sırasında eşyalarda çizilmeler, kırılmalar ve bozulmalar meydana gelebilmekteydi. Şimdilerde çoğu firma nakliye işini profesyonel olarak yapmakta veya yapmaya çalışmaktadır.

Bizler Bektaşoğlu Nakliyat olarak 10 yıldan fazla bir süredir nakliye sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bir firma ne kadar tecrübeliyse işinde o kadar iyidir demektir. Biz tecrübemizi geçmiş yıllarda birlikte çalıştığımız gelecekte de birlikte çalışmayı umut ettiğimiz mutlu müşterilerimize borçluyuz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve zamanın şartlarına göre sürekli güncellediğimiz ekipmanlarımızla yıllardır nakliye sektöründe hizmet veriyor ve bu alanda bayrağı elimizde tutuyoruz.

İstanbul’un her bir köşesinde hizmet verdiğimiz gibi Ümraniye ilçemizde yaşayan değerli halkımıza da profesyonel nakliye hizmeti sunuyoruz. Ümraniye evden eve nakliyat çözümleri için yine en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gururluyuz. Müşteri memnuniyeti ve profesyonel iş disiplini çerçevesi içinde ofis nakliyatı, şehir içi nakliyat, sigortalı nakliyat, şehirlerarası nakliyat, asansörlü nakliyat, eşya depolama, nakliye ambalajlama gibi hizmetler de vermekteyiz.

Teknik ekibimiz eşya nakil işlemi öncesi evinize gelerek eşyaların konumu, eşyaların bulunduğu kat sayısı, miktarı, hacmi gibi durumları göz önünde bulundurarak genel durum değerlendirmesi yaparak en uygun fiyat teklifini veririler. Sonrasında eşyalarınız özel ambalajlar ile paketlenerek nakliye aracımıza yüklenir. Nakliye aracımız tabanı halı ile kaplı kapalı kasa özel bir araçtır. Eşyalarınız bu sayede çizilme ve yağmur çamur gibi doğa olaylarından etkilenmez.

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetini bizim gibi deneyimli bir firma yardımı ile almak istiyorsanız, iletişim bölümümüz veya canlı destek hattımız ile nakliye talep formu aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir