Tuzla Evden Eve Nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018

Tuzla Evden Eve Nakliyat

                                                           Tuzla Evden Eve Nakliyat

Şehir değiştirmek ilk başta kulağa heyecan verici gibi gelebilir ancak yeni taşınacağınız şehir ile ilgili kafanızdaki soru işaretleri bir yana eşyalarınızı da bu yeni şehre getirmek için seçeceğiniz firmanın belirlenmesi de sizi epey yoracaktır. Ev taşıma işlemi başlı başına zor bir durumdur. Bu işlemi kabiliyetsiz ve iş disiplini olmayan sözde firmalar ile yapmaya çalışmak ekstra zor bir durum oluşturabilmektedir. Eşya taşıma işleminin sektör haline geldiği günden bu yana pek çok oluşum zuhur etmiş ve eşya nakil işlemi gerçekleştirmek isteyen insanları maalesef mağdur etmişlerdir. Dolayısı ile insanımızın nakliye firmalarına karşı ister istemez bir ön yargısı oluşmaktadır. Biz Bektaşoğlu Nakliyat olarak aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap olarak faaliyet gösteriyoruz.

10 yılı aşkın süredir alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve teknolojinin son harikası ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul ve tüm ilçelerinde aynı kalitede profesyonel hizmet veriyoruz Tuzla evden eve nakliyat çözümleri için yine en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor bu başarımızı geçmişte profesyonel olarak teslim ettiğimiz işlere ve sonuç itibari ile mutlu müşterilerimize borçluyuz.

Evden eve nakliyat çalışmalarımızın yanında ofis nakliyatı, eşya depolama, nakliyat paketleme, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat gibi birbirinden farklı hizmet seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Teknik personelimiz anlaşma sağlandığı takdirde evinize gelerek eşyalarınızın genel durumu hakkında bilgi edinirler. Bulunduğunuz kat sayısı, eşya miktarı ve eşyalarınızın boyutları ile yapısı hakkında fikir edindikten sonra sizlere uygun olan en iyi fiyatı vermekteyiz. Eşyalarınızı anlaşma sonrası kırılma, çizilme ve kirlenmelere karşı özel ambalajlar ile paketleyerek kapalı kasa aracımıza taşımaktayız. Aracımızın tabanı halı ile kaplı olduğu için nakliye sırasında eşyalarınıza gelebilecek zarar minimuma indirilmektedir.

Tuzla evden eve nakliyat talebiniz için bizlere iletişim bölümündeki numaralar yardımı ile ulaşabilir, canlı destek hattımız veya nakliye talep formu yardımı ile de bize ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızı tecrübeli ve güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız bir tık uzağınızda olduğumuzu unutmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir