Sigortalı Nakliyat

                        Sigortalı Nakliyat

Nakliyat sektörü hızlı taşıma sayesinde artık insanların evini ya da ofisini bir yerden başka bir yere taşımak istediğinde en güvenli yöntem olarak biliniyor. Çünkü firmalar profesyonellikleri ve sigortalı nakliyat hizmetiyle güven veriyorlar.  Biz İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrine taşımacılık hizmetini ulaştıran bir firmayız. Ve amacımız her müşterimizin sorunsuz bir nakliyat süreci geçirmesini sağlamak. Eşyalar taşıma sırasında ve yolculuk esnasında zarar görmüş olsa bile en ufak zararları dahil sigortalı nakliyat sayesinde karşılanmaktadır.

Biz Bektaşoğlu nakliyat olarak sektöre girdiğimiz günden beri hızlı ve güvenilir olmanın yanı sıra tercih edilen bir marka haline gelmeye çalıştık ve bunu da başardık. Sağlamış olduğumuz hizmetlerimizin temelinde yatan güven bizim en önemli avantajımız olmuştur.  Sigortalı nakliyat hizmeti her taşıma sırasında uygulamış olduğumuz standart bir hizmet olmakla birlikte müşterilerimizin de takdirini kazanmıştır. Taşıma işleminde müşteri memnuniyeti her zaman ilk planda olmak zorunda bunun içinde firma olarak biz bizimle iletişime geçen her müşterimize aynı titizlikle yaklaşır ve memnuniyetini kazanmayı hedefleriz.

Artan konut ve iş imkanları sayesinde insanlar artık çok uzak yerlere bile gitmeyi tercih eder oldular. Dolayısıyla nakliyat yalnız İstanbul içi değil aynı zamanda şehirler arası bir boyutta almış durumda. Bizimle iletişime geçen müşterilerimize öncelikli olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti verir ve eşyaların genel durumu hakkında bilgi alırız. Sigortalı nakliyat işlemi ise bu noktada devreye girer ve eşyalarınız tek tek yazılır. Bu listeleme neticesinde evinizden alınan eşyalarınız artık sigorta firmasının güvencesinde olur ve zarar oluşması halinde doğrudan maddi zararınız da karşılanır. Verdiğimiz hizmetin kalitesi de boyutları da her geçen gün biraz daha büyüyerek genişlemeye devam edecektir. Biz bize duyulan güvenin farkındayız bunun içinde sadık müşteriler oluşturma gayretimizi 10 yıldır sürdürmekteyiz. Göstermiş olduğumuz bu hassasiyet yalnız yönetim olarak değil tüm çalışanlarımızı da kapsadığı için nakliyat sırasında güler yüzlü çalışanlarla karşılaşırsınız.

Sigortalı Nakliyatın Faydası

Bugüne kadar amacının dışına çıkmamış yalnızca nakliyat sektörü içerisinde bir numara olmayı hedeflemiş köklü ve güçlü bir markayız. Yapmış olduğumuz işin risklerini de hiçbir zaman göz ardı etmeden verebileceğimiz en kaliteli hizmeti sunarız.

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?