Şehirler arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat sektörünün geniş alt yapısı günümüz koşullarında insanların daha uzak mesafelere gitmelerine kolaylık sağlamıştır. Yani eskiden firma, firma gezerek bulmaya çalıştığınız Şehirler arası nakliyat hizmeti bugün her firma tarafından sağlanır bir hale gelmiştir. Ancak biz Bektaşoğlu nakliyat olarak sağlamış olduğumuz şehirler arası nakliyat hizmetinde kaliteyi, güvenli yolculuğu ve uzman personel desteğini ön planda tutmaya çalıştık ve geçmiş 10 yıldan beri de bunu başardık.

Şehirler arası nakliyat hizmeti yalnız evden eve nakliyat şeklinde değildir. İstenirse ofis taşımacılığı hizmeti de sorunsuz bir şekilde sağlanır. Örneğin İstanbul, Ankara arasında nakliyat hizmeti talep edilecekse bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamızın köklü geçmişi ve sağlam alt yapısı her şehre sizi sorunsuz bir şekilde ulaştırmaya yetecek kapasitededir. Şehirler arası nakliyat hizmetinde en önemli nokta paketleme işlemiyle birlikte eşyayı taşıyacak taşıyacak olan aracın konforudur. Çünkü doğru bir paketleme yapılmadığında aracın konforu ne kadar yüksek olursa olsun eşya araç içerisinde zarar görebilir. Bunun içinde mutlaka doğru malzemelerle desteklenmeli ve uygun olan malzeme kullanılarak paketleme işleminin yapılması gerekir. Paketleme doğru yapıldığında ise diğer önemli konu aracın konforudur. Biz Bektaşoğlu nakliyat olarak hizmet verdiğimiz araçların hepsinin yüksek model ve konforu artırılmış olmasına dikkat ederiz. Bunun içinde çelik ve kapalı kasa araçlar kullanıp araçların iç dizaynını eşya taşımaya uygun hale getiririz. Araçlarımızın taban bölümü halı ile kaplıdır bunun içinde yükleme, indirme ve taşıma sırasında hiçbir şekilde zarar görmez.

Şehirler Arası Nakliyatta Tecrübe

Şehirler arası nakliyat yolculuklarında firma çalışanları kadar yönetimin de mutlaka profesyonel olması gerekir. Bunun için biz firmamız bünyesinde bulunan her personelimizi gerektiği şekilde denetler ve eğitimlerinin belirli periyotlarda yapılmasına uygun ortamı hazırlarız. Bünyemizde hizmet veren personellerimizin tamamı bizim bünyemizde ve sigortalı bir şekilde çalışır. Bunun içinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat işleminde hiçbir zaman taşeron ya da dışarıdan eleman çalıştırmayız. Çalışanlarımız sigortalıdır ve olası her türlü sorunla ilgili olarak sorumlu firmamızdır.

Şehirler arası taşımacılık işlemlerinde sigortalı olarak hizmet verir ve nakliyatın başından sonuna kadar içinizin rahat etmesini sağlarız.

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?