Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Nakliyat sektörünün öncelikli olarak evden eve ile başlamış olduğunu ve giderekte kendini geliştirdiğini biliyoruz. Günümüzde ise firmaların kullanmış olduğu teknolojik taşıma modelleriyle artık neredeyse insanların tümü nakliyat işlemlerini kendi başlarına yapmak istemiyorlar. Bu nedenle de nakliyat işlemlerini yalnızca evden eve şeklinde tanımlamak doğru olmayacaktır. Ofis taşımacılığı hizmeti evden eve nakliyattan sonra en çok talep edilen bir hizmet alanıdır. Bunun içinde biz İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine ofis taşımacılığı hizmetini başlattık ve yaklaşık olarak 10 yılı aşkın bir süredir de güvenli bir şekilde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmaların ofis taşımacılığını tercih etmesinin en büyük nedeni tüm taşıma işlemlerinin belli bir plan çerçevesinde gerçekleştirilmesidir. Bektaoğlu Nakliyat olarak biz üzerinde durduğumuz bir konu olarak göstereceğimiz planlamayı her nakliyat hizmetimizde büyük bir titizlikle yaparız. Biz şunu çok iyi biliyoruz ki firmaların taşınırken zamanı değersizce kullanması beraberinde müşteri ve para kaybına neden olacaktır. Bunun içinde özellikle tatil günleriniz tercih edilerek ofis taşımacılığı hizmetini olabildiğince hızlı bir şekilde gerçekleştiririz. Firma olarak hızlı hareket ederek doğru bir planlama yapılabilmesi için taşıma öncesinde eski ve yeni ofisin incelenmesine ihtiyacımız vardır. Bunun içinde ücretsiz keşif ekibimizi yönlendirerek gerekli çalışmaların başlatılmasını sağlarız.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Firmalar ve ofis yöneticileri işyerlerini taşıtırken hızlı bir şekilde olayın tamamlanması ister ve bunu beklerler. Çünkü kaybedilecek zamanın önemi yukarıda da belirttiğimiz gibi büyüktür. Zaman kaybına neden olmamak adına keşif ekibimiz sizin belirlemiş olduğunuz bir günde eski ofisinize gelerek eşyaların incelemesini gerçekleştirir. Bu inceleme neticesinde aynı zamanda nasıl bir taşıma hizmeti verileceği ve eşyaların rahatlıkla taşınabileceği aracın temini gerçekleştirilir. Eşyaların taşınması için kullanılacak olan araç sayısı ofisin büyüklüğüne göre değişecektir. Ancak eşya boyutu ne olursa olsun firmamız bünyesindeki araç filomuz her zaman yeterli sayıda hizmet verecek kapasiteye sahiptir.

Ofis Taşımacılığında Kalite?

İster İstanbul içi olsun isterseniz İstanbul dışı ofis taşımacılığı hizmetine ihtiyacınızın olması durumunda sitemiz üzerinden mail yoluyla ya da telefon numaralarımızdan 7/24 müşteri destek hattıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?