Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirirken firmanın dikkat etmesi gerektiği konulardan birisi olan paketleme ve ambalajlama mutlaka doğru yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü paketleme başarılı bir şekilde yapıldığında içindeki eşyanın zarar görmesi de mümkün olmayacaktır. Bektaşoğlu nakliyat olarak taşınma hizmetinde paketleme ve ambalajlama hususuna önem vererek siz değerli müşterilerimizin isteklerini gerçekleştirebiliyoruz. Paketleme kadar önemli olan bir konu da paketlemeyi yapacak olan kişilerdir. Firmamız bünyesinde çalışan her işçimiz başarılı bir eğitim sürecinden geçtikten sonra paketlemeci olarak görev aldıklarından dolayı hangi eşyanın hangi malzemeler kullanılarak paketlenmesi gerektiğini bilirler. Yılların tecrübesi personellerimizin sürekli olarak kendilerini geliştirmesi ve bunun içinde uygun koşullarda hizmet vermesini sağlamıştır.

Paketlemenin nedenine baktığımız zaman kırılabilir ve zedelenebilir olan eşyaların güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştırılmasını sağlamak amacıyla muhafaza altına almaktır. Bu sayede dışarıdan kutu içerisindeki eşyaya gelebilecek fiziksel bir darbe ve tehlikeye karşı da korunmuş olacaktır. Paketleme ve ambalajlama en küçük eşyadan en büyük eşyaya kadar her daim aynı öneme sahiptir. Bunun için firma olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizin eşyalarının tamamını paketler ve taşınmaya hazır hale getiririz. Her eşyanın itinalı bir şekilde paketlenmesi gereklidir. Paketleme özellikle de yüksek katlı binalarda ve de uzun yol yani şehirler arası taşımacılıkta önemli bir konu. Doğru bir paketleme sonrasında eşyalar ne kadar uzun yol giderse gitsin zarar görmeyecek  sürtülme ya da düşmelerden de etkilenmeyecektir.

Paketleme&Ambalaj İşlemi

Paketleme doğru kişi ve doğru bir şekilde yapılmasının ilk gereği olan malzeme kullanımı burada dikkatleri üzerine çeker. Paketleme aşamasında kullanılan malzemeler kaliteli olduğu sürece eşyaların zarar görmesinin önüne geçilecektir. Biz paketleme aşamasında kraft kağıtlar, havalı poşetler ve köpükler kullanırız bu sayede darbelere karşın tam bir koruma sağlanmış olacaktır.

İstanbul merkezli olarak hizmet yapan firmamız evden eve nakliyat ya gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü işlerde size  hizmet verecektir.  İstanbul’da taşıma hizmeti almak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.  Biz İstanbul’ un en köklü ve güçlü nakliyat firmalarından biriyiz.

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?