Hakkımızda

Bektaşoğlu nakliyat taşımacılık sektöründe 10 yılı geride bırakmış güçlü bir firmadır. Arkamızda bırakmış olduğumuz zaman boyunca her daim kurumsal hizmet verdik yüzlerce bireysel ve kurumsal firmaya nakliyat hizmeti gerçekleştirdik. Firma olarak bize ulaşan her müşterimize üst seviye ve kalitede hizmet verdik.

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak içinde bulunduğumuz sektör içerisinde daima kendimizi geliştirdik ve bu gelişmeyi de her geçen gün daha büyüttük. Firma olarak taşımacılık hizmetini kurumsallaştırmamızın yanı sıra aynı zamanda evden eve nakliyat hizmetinde de çeşitliliğe önem verdik. Markamız bugün güçlü bir yapıya sahiptir ve bu gücüde geride bırakmış olduğumuz mutlu müşterilerimize borçluyuz.

Biz firma olarak şunu çok iyi biliyoruz ki nakliyat hizmeti almak isteyenlerin en büyük sıkıntıları güvenecekleri ve de değer verdikleri eşyalarını teslim edebilecekleri garantili ve sigortalı bir firmaya ulaşabilmek. Biz bu işe başladığımız günden itibaren kendimize verdiğimiz söz doğrultusunda özenli ve titiz çalışmaya gayret ettik. Bunu her işimizde başardık ve verdiğimiz hizmetle kendi kalitemizi de ortaya koyduk. Firma olarak hizmet verirken dikkat ettiğimiz hususlardan bir tanesi olan sigortalı ve garantili hizmet siz değerli müşterilerimizin de bizden beklentileri doğrultusunda geliştirildi. İster şehir içi nakliyat olsun isterseniz şehirler arası nakliyat biz verdiğimiz garanti ve yaptığımız sigortalı nakliyat hizmetiyle de güven verdik.

Firma olarak İstanbul merkezli olsak da tüm Türkiye’ye nakliyat hizmetimizi ulaştırabiliriz. Bunun içinde sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız hizmetleri arasında çok fazla ürün seçeneği yer alıyor. Depolama hizmeti, paketleme, parsiyel taşımacılık, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat her türlü hizmette güvenlik ön planda tutulup buna göre hareket eder.

Depolarımız hijyeniktir ve sürekli olarak takip altındadır.

Bize teslim ettiğiniz her eşyanız güvenli bir şekilde ulaştırılacak ya da muhafaza edilecektir.

Nakliyatta Kalite

Nakliyat işleminde kalite olmazsa olmazdır. Biz sektöre girdiğimiz günden bu yana sektördeki rekabeti daha fazla hareketlendirdik ve aynı oranda hizmet kalitesini daha da artırdık. Firmamız bünyesinde bulunan tüm araçlarımız yüksek model çalışanlarımız ise profesyoneldir.

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?