Şehiriçi Taşımacılık

                       Şehiriçi Nakliye

Evimi taşıyacağım kelimesinden korkan ve sıkılan çok sayıda insan olduğunu görebiliyoruz. Özellikle de kiracılar bu konuda kendilerini çok sıkıntılı ve çaresiz hissedebiliyorlar. Oysaki taşınma artık bir problem olmaktan çıkmış durumda. Bu şekilde içi sıkılan insanlara baktığımızda ise bugüne kadar hiç doğru firmayla çalışmamış olmalarıdır. Tabii ki başarılı bir firmayla çalışmayan insanlarında bu şekilde düşünmesi normaldir. Aslında bu şekilde düşündürmeye birazda piyasa da kurumsal olmayan ancak kendilerine nakliyat firmasıyız diyen kişilerden kaynaklanıyor. Oysaki nakliyat planıyla, ekibiyle ve araçlarıyla dikkat edilmesi gereken bir sektördür.

Bektaşoğlu nakliyat olarak İstanbul merkezli hizmet veren firmamız bugüne kadar yapmış olduğu taşımacılık hizmetlerinde müşterilerine hiçbir zaman bu şekilde düşündürmemiştir. Bizim köklü yapımız özellikle de şehir içi taşımacılık noktasında ön plana çıkmıştır. İstanbul gibi kalabalık ve yoğun bir şehirde yaşıyorsanız mutlaka yaptığınız işin biliciyle hareket etmeniz gerekir. Aksi durumda müşterilerinize mahcup olabileceğiniz gibi marka değerinizin olumsuz etkilenmesine de neden olabilirsiniz. Bir şehir içi taşımacılık hizmetinde göstermiş olduğumuz kalitemizi diğer tüm hizmetlerimizde de göstermiş ve 10 yılı devirmiş köklü bir markayız. Her nakliyat işi sonrasında müşterilerimiz bize teşekkür etmiş ve olumlu görüşleriyle referanslarını da açıkça beyan etmişlerdir. Bektaşoğlu Nakliyat olarak geçtiğimiz bunca yılda sürekli olarak kendimizi yeniledik ve yenilemeye de devam ediyoruz. Her türlü çözümü geliştirip nakliyat işleminin de size külfet olmasının önüne geçeriz.

7/24 Şehir içi Taşımacılık

Firmamız ileri derece de hizmet vermenin yanı sıra sizden gelebilecek her türlü sorulara da anlık olarak yanıt vermektedir. Bunun içinde 7/24 müşteri destek hattımız sizinledir. Sitemizden ya da telefon numaramız üzerinden bizimle kuracağınız iletişim sonrasında şehir içi taşımacılık konusunda ya da farklı hizmetlerimizle ilgili gerekli tüm bilgileri de alabilirsiniz.

Firma olarak çalışanlarımızın her zaman arkasında durduk ve onları bizden ayrı görmedik. Bunun içinde çalışanlarımızla yaşanılacak bir sorunda direk olarak bizimle irtibata geçmeniz durumun çözümlenmesi için yeterli olacaktır. Ancak personellerimizin tamamı nakliyat konusunda gerekli olan eğitimleri aldığından dolayı size hiçbir şekilde sorun yaratmayacağı gibi herhangi bir sorun halinde de hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacaktır.

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?