Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018
Akfırat Evden Eve Nakliyat
Ekim 30, 2018

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

                                                        Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet veren güvenilir bir firmayız. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve teknoloji harikası ekipmanlarımız ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. İstanbul’un bir çok noktasında il bazında hizmet verdiğimiz gibi tüm Türkiye’de de profesyonel nakliye hizmetini uygun fiyatlarla müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Üsküdar evden eve nakliyat çözümleri için bizi tercih etmeden önce web sitemizin referanslarımız ve galeri bölümünü inceleyerek teslim ettiğimiz başarılı işlerden kareler görebilir zamanla referanslar kısmındaki mutlu müşterilerimizden biri de siz olabilirsiniz. Evden eve nakliyat veren çoğu firma ne yazık ki iş disiplininden ve müşteri memnuiyetinden uzak tutumlar sergileyerek nakliye firmalarına karşı olan güveni yok etmekteler. Bizler daima müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmeti prensip edinmiş bir firma olduğumuzdan yürüttüğümüz faaliyetleri bu iki ana unsur üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Dolayısı ile sektöre yön veren ve takdir edilerek diğer firmalar tarafından örnek alınan bir oluşumuz.

Verdiğimiz hizmetler evden eve nakliyat ile sınırlı olmayıp, asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, eşya depolama, eşya paketleme ofis taşımacılığı gibi farklı alanlarda da en kaliteli ve hızlı hizmeti vermekteyiz.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız telefon ile y apacağımız ön anlaşma sonrası siz değerli müşterilerimizin eşyalarının taşınacağı ev veya benzeri mekana gelerek eşyalarınızın durumu hakkında gene değerlendirme yaparlar. Mobilyalarınızın demontaj ve montaja uyumluluğu, eşyalarınızın hacmi, miktarı ve bulunduğu kat sayısı gibi unsurlar göz önüne alınarak uygun bir fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı özel ambalajlar ile paketlemektedir. Paketleme aşamasından sonra dikkatli bir şekilde nakliye aracımıza indirilen eşyalarınız tabanı halı ile kaplı kapalı kasa nakliye aracımız içinde güvenli bir yolculuğa çıkar. Sigortalı nakliyat kapsamında dilerseniz eşyalarınızın taşınmasını talep ederek ekstra güvenli bir eşya nakil işlemi başlatabilirsiniz.

Üsküdar evden eve nakliyat talepleriniz için bizlere iletişim bölümümüzdeki sabit ve cep telefonu hattından ulaşabilirsiniz. Nakliye talep formu veya canlı destek hattı ile de bizimle irtibata geçerek güvenli nakliye hizmetinin keyfini sürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir