Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat tecrübeli kadrosu ve profesyonel güvenlir hizmet kalitesi ile taşınma eyleminizi gerçekleştirir
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018
Tuzla evden eve nakliyat ile rahat bir taşınma işleminin ayrıcalığına varın.
Akfırat Evden Eve Nakliyat
Ekim 30, 2018

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

üsküdar evden eve nakliye ile sorunsuz bir taşınma eylemi gerçekleştirin

               Üsküdar Evden Eve Nakliye 

Üsküdar Evden Eve Nakliye olarak  10 yılı aşkın süredir hizmet veren güvenilir bir firmayız. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve teknoloji harikası ekipmanlarımız ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. İstanbul’un bir çok noktasında il bazında hizmet verdiğimiz gibi tüm Türkiye’de de profesyonel nakliye hizmetini uygun fiyatlarla müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Üsküdar evden eve nakliye çözümleri için bizi tercih etmeden önce web sitemizin referanslarımız ve galeri bölümünü inceleyebilirsiniz. Teslim ettiğimiz başarılı işlerden kareler görebilir zamanla referanslar kısmındaki mutlu müşterilerimizden biri de siz olabilirsiniz. Evden eve nakliyat veren çoğu firma ne yazık ki iş disiplininden ve müşteri memnuniyetinden uzak tutumlar sergileyerek nakliye firmalarına karşı olan güveni yok etmekteler. Bizler daima müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmeti prensip edinmiş bir firma olduğumuzdan yürüttüğümüz faaliyetleri bu iki ana unsur üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Dolayısı ile sektöre yön veren ve takdir edilerek diğer firmalar tarafından örnek alınan bir oluşumuz.

Üsküdar Evden Eve Nakliye

Verdiğimiz hizmetler evden eve nakliyat ile sınırlı olmayıp, asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, eşya depolama, eşya paketleme ofis taşımacılığı vb. alanlarda da en kaliteli ve hızlı hizmeti vermekteyiz.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız telefon ile yapacağımız ön anlaşma sonrası siz değerli müşterilerimizin eşyalarının taşınacağı ev veya mekana gelerek eşyalarınızın durumu hakkında  değerlendirme yaparlar. Mobilyalarınızın demontaj ve montaja uyumluluğu, eşyalarınızın hacmi, miktarı ve bulunduğu kat sayısı gibi unsurlar incelenir. Daha sonra uygun bir fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı özel ambalajlar ile paketlemektedir.
Paketlemeden sonra dikkatli bir şekilde indirilen eşyalarınız tabanı halı ile kaplı kapalı kasa nakliye aracımız içinde güvenli bir yolculuğa çıkar. Sigortalı nakliyat kapsamında dilerseniz eşyalarınızın taşınmasını talep ederek ekstra güvenli bir eşya nakil işlemi başlatabilirsiniz. Eşyalarınızın hasar almasını istemiyor bu nedenle kaliteli çalışmalar yapan adresler arıyorsanız firmamız bu konuda sizler için biçilmiş kaftan olacaktır. Çalışmalarını titiz bir şekilde yürüten adresimiz eşyalarınıza en az sizin kadar özen gösterecek ve taşınması sırasında ise tempolu bir şekilde hareket edecektir.

Üsküdar evden eve nakliye talepleriniz için bizlere iletişim bölümümüzdeki sabit ve cep telefonu hattından ulaşabilirsiniz. Nakliye talep formu veya canlı destek hattı ile de bizimle irtibata geçerek güvenli nakliye hizmetinin keyfini sürebilirsiniz.

Comments are closed.

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?