Pendik Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018
Sancaktepe Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018

Pendik Evden Eve Nakliyat

                                                         Pendik Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat şirketleri şimdiye kadar sizlere kötü tecrübeler yaşatmış olabilirler. Söz verdikleri saatte nakliye işlemini başlatmayarak yeni yaşam alanınıza söz verilen saatte intikal etmemiş olabilirler. Sizlerden iş öncesi talep ettikleri ücretten iş sonunda daha fazlasını istemiş olabilirler. Gözünüz gibi baktığınız ve koruduğunuz eşyalarınızın gelişigüzel taşınarak kırılıp dökülmesine sebebiyet vermiş olabilirler. Çoğu nakliyat firması(!) nakliye personeli istihdam etmeyerek yardımcı elemanlar vasıtası ile bu işi yapmaya çalışmaktadır. Bizler Bektaşoğlu Nakliyat olarak 10 yılı aşkın süredir nakliye sektöründe hizmet vermekteyiz. Geride bıraktığımız yıllar içinde geliştik ve daha da tecrübe kazandık. Başarılarla dolu 10 yıl geçirmemizin en önemli sebeplerinden biride çalışma prensibimiz gereği müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmetten asla vazgeçmedik.

Pendik’te yaşayan siz değerli müşterilerimizin de İstanbul’un diğer tüm ilçelerinde sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışını ayağına getiriyoruz. Pendik evden eve nakliyat talepleriniz için gerçek bir nakliye firmasından yardım almak istiyorsanız ihtiyacınız olan adres biziz.

Firmamızdan yardım talep ettiğiniz takdirde alanında uzman çalışma arkadaşlarımızı kısa süre içinde hizmetinize gönderiyoruz ve arkadaşlarımız, eşyanızın taşınacağı kat sayısı, asansör durumu, eşya büyüklüğü ve miktarı gibi faktörleri göz önünde bulundurarak sizlere olabilecek en uygun fiyatı çıkarıyorlar. Sonrasında eşyalarınız özel ambalajlar ile kaplanarak kırılma, çizilme ve kirlenmelere karşı güvence altına alınmış oluyor. Paketleme işlemi biten eşyalarınız nakliye ekibimiz tarafından tabanı halı ile kaplı kapalı kasa özel taşıma aracımıza yükleniyor. Sonrasında yeni yaşam alanınıza doğru güvenli bir yolculuk başlamış oluyor.

Evden eve nakliyat dışında; ofis taşımacılığı, eşya depolama, nakliye paketleme, sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat gibi alanlarda da siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunma çabası içindeyiz. Alanında uzman teknik ekibimiz ve sürekli güncellediğimiz ekipmanlarımızla daima profesyonel hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti hedefliyoruz.

Pendik evden eve nakliyat çözümleriniz için güler yüzlü hizmet ve başarılı bir eşya nakil işlemi gerçekleştirilmesini istiyorsanız bize iletişim bölümümüzdeki numaralarımız aracılığı, nakliye talep formu ve canlı destek aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir