Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Ekim 16, 2018
Kartal Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

                                                       Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörü son yıllarda bir hayli gelişme kaydetmiş ve bu hizmeti veren firmalar her geçen gün hizmet yelpazelerini genişleterek daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini gözetmeyen ve işine ve kendine saygısı olmayan her firma zamanla tarihin tozlu sayfaları arasında kalmaya mahkûmdur.

Bizler firma olarak 10 yılı aşkın süredir nakliyat sektöründe boy göstermekteyiz. Alanında uzman yetişmiş personelimiz ve teknoloji harikası ekipmanlarımız ile her daim daha yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet tutumu sergilemekteyiz. Geçmişten aldığımız güçle geleceğe daha emin ve umutlu bakıyoruz. Bu gücü birlikte çalıştığımız ve gelecekte de çalışmaya devam edeceğimizi umduğumuz mutlu müşterilerimize borçluyuz. İstanbul’un birçok noktasında evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz bu noktaların arasında Kadıköy de bulunuyor. Kadıköy evden eve nakliyat taleplerinizi nakliye, montaj ve demontaj konusunda uzman teknik personelimiz yardımı ile karşılıyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmet sadece evden eve nakliyat ile sınırlı değildir. Bu hizmetimizin yanında ofis taşımacılığı, sigortalı nakliyat, nakliyat ambalajlama, şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, asansörlü nakliyat, eşya depolama alanlarında da hizmet vermekteyiz. Daha önce verdiğimiz hizmet detaylarını referanslar ve galeri bölümünden takip edebilirsiniz.

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti için bize ulaştığınız takdirde personelimiz evinize gelerek eşyanızın genel durumu evinizin bulunduğu kat ve eşyaların kırılganlık ve büyüklüğü gibi fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurarak fizibilite çalışması yaparlar. Sonrasında eşyalarınız özel ambalajlar ile paketlenerek çizilme, kırılma ve kirlenmelere karşı muhafaza edilir. Nakliye aşamasına gelindiğinde eşyalarınız tabanı halı ile döşenmiş kapalı kasa aracımıza yüklenir ve yolculuk başlar. Talebiniz doğrultusunda eşya nakliyeniz sigortalı olarak da yapılabilmektedir.

Evden eve nakliyat veya hizmet alanımıza giren diğer çözümlerden birinin talebi için bizlere iletişim bölümündeki cep hattı ile 7/24 sabit hat ile mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Bunun yanında nakliye talep formu veya canlı destek hattı üzerinden de bizimle irtibata geçerek en uygun fiyata en kaliteli hizmeti ayağınıza getirmemizi sağlayabilirsiniz. Bektaşoğlu Nakliyat’a uğramadan nakliye ile ilgili bir adım atmamanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir