Beykoz Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Ekim 15, 2018
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Ekim 16, 2018

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma başlı başına zor bir iş, her ne kadar taşınma aşamasının her safhasında aktif olarak rol almasanız da taşınacağınız evin seçiminden tutun birlikte çalışacağınız ve gözünüzden sakındığınız eşyalarınızı emanet edebileceğiniz bir firma bulmaya kadar uzanan meşakkatli bir yol önünüzde uzanıyor olabilir. Bilmenizi isteriz ki kafanızda oluşan bütün soru işaretleri arasında cevaplanması gereken en önemli soru hangi firma ile çalışacağınızı bulmaktır. Yeni yaşam alanınızı tayin etmekten çok daha zor olan bu seçimi onlarca firma arasından yapıyor olmak işleri daha da zorlaştırmaktadır. Ne yazık ki birçok nakliye firması(!) müşterilerine acı tecrübeler yaşatmaktadır. Belki kırılan, çizilen ve kirlenen eşyalar bir yere kadar telore edilebilir, ya asla eve getirilmeyen bazı eşyalar?

Bizler Bektaşoğlu Nakliyat şirketi olarak 10 yılı aşkın süredir nakliye sektöründe bayrağı elimizde tutuyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Geride bıraktığımız yıllar içerisinde müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olmanın verdiği avantaj ve geri dönüşüm ile çıtayı her zaman daha yukarılara diktik.

Firmamızdan eşya nakil işlemi için yardım talebinde bulunduğunuzda uzman ekibimiz evinize gelerek taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı cinsi ve büyüklüğüne göre tasnif eder ve nakliyat işleminin başlatılması için nakliye paketleme programını başlatırlar. Sonrasında eşyalarınız tabanı halı ile döşenmiş kapalı kasa aracımıza yüklenerek söz gelimi Beykoz evden eve nakliyat işlemi başlatılır ve yeni yaşam alanınıza ulaştırılır.

Teknoloji harikası ekipmanlarımız ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla daima en iyisi olma yolunda durmadan yürüyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet evden eve nakliyat ile sınırlı olmayıp; ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma, sigortalı nakliyat, eşya paketleme, depolama hizmeti, şehir içi nakliyatı, şehirlerarası nakliyat, asansörlü nakliyat hizmetleri gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Beykoz’da yaşayan müşterilerimiz için de hizmet vermekteyiz. Beykoz evden eve nakliyat işlemleri için bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih etmek içinse yapmanız gerekenler iletişim bölümündeki telefon numaralarından bize ulaşmak, nakliye talep formunu doldurmak, canlı destek hattımızı kullanmak ve iletişim formunu doldurarak tarafımıza iletmek seçeneklerinden birini tercih etmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir