Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat ile kolayca eşyalarınız taşınır.
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Ekim 16, 2018
Kartal evden eve nakliyat ile rahat bir taşınma yaşayın
Kartal Evden Eve Nakliyat
Ekim 29, 2018

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat eşyalarınızı tecrübeli kadrosu ve güvenilir hizmet kalitesiyle taşır.

Kadıköy evden ee nakliyat ile sağlıklı bir taşınma gerçekleştirin

              Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Bizler Kadıköy Evden Eve Nakliyat olarak 10 yılı aşkın süredir nakliyat sektöründe boy göstermekteyiz. Alanında uzman yetişmiş personelimiz ve teknoloji harikası ekipmanlarımız ile her daim daha yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet tutumu sergilemekteyiz. Geçmişten aldığımız güçle geleceğe daha emin ve umutlu bakıyoruz. Bu gücü birlikte çalıştığımız ve gelecekte de çalışmaya devam edeceğimizi umduğumuz mutlu müşterilerimize borçluyuz. İstanbul’un birçok noktasında evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz bu noktaların arasında Kadıköy de bulunuyor.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat taleplerinizi nakliye, montaj ve demontaj konusunda uzman teknik personelimiz yardımı profesyonel ve güvenilir hizmet kalitesi ile karşılıyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmet sadece evden eve nakliyat ile sınırlı değildir. Bu hizmetimizin yanında ofis taşımacılığı, sigortalı nakliyat, nakliyat ambalajlama, şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, asansörlü nakliyat, eşya depolama alanlarında da hizmet vermekteyiz. Daha önce verdiğimiz hizmet detaylarını referanslar ve galeri bölümünden takip edebilirsiniz.

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti için bize ulaştığınız takdirde personelimiz evinize gelerek eşyanızın genel durumu evinizin bulunduğu kat ve eşyaların kırılganlık ve büyüklüğü gibi fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurarak fizibilite çalışması yaparlar. Sonrasında eşyalarınız özel ambalajlar ile paketlenerek çizilme, kırılma ve kirlenmelere karşı muhafaza edilir. Nakliye aşamasına gelindiğinde eşyalarınız tabanı halı ile döşenmiş kapalı kasa aracımıza yüklenir ve yolculuk başlar. Talebiniz doğrultusunda eşya nakliyeniz sigortalı olarak da yapılabilmektedir. Eşyalarınızın hasar almasını istemiyor bu nedenle kaliteli çalışmalar yapan adresler arıyorsanız firmamız bu konuda sizler için biçilmiş kaftan olacaktır. Çalışmalarını titiz bir şekilde yürüten adresimiz eşyalarınıza en az sizin kadar özen gösterecek ve taşınması sırasında ise tempolu bir şekilde hareket edecektir.

Evden eve nakliyat veya hizmet alanımıza giren diğer çözümlerden birinin talebi için bizlere iletişim bölümündeki cep hattı ile 7/24 sabit hat ile mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Bunun yanında nakliye talep formu veya canlı destek hattı üzerinden de bizimle irtibata geçerek en uygun fiyata en kaliteli hizmeti ayağınıza getirmemizi sağlayabilirsiniz. Bektaşoğlu Nakliyat’a uğramadan nakliye ile ilgili bir adım atmamanızı öneririz.

Comments are closed.

Open chat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?